XXV Tallinna Meisterujumise lahtised meistrivõistlused, juhend

XXV TALLINNA MEISTERUJUMISE LAHTISED

MEISTRIVÕISTLUSED

 

 

 

Võistlused toimuvad 22.-23. märtsil 2008. a. Tallinnas Nõmme 25 m ujulas.

Laupäeval, 22.03. on võistluste algus kell 17:00, pühapäeval, 23.03. kell 9:30.

Soojendusujumine algab 30 min varem.

 

Võistlustest osavõtuks tuleb end registreerida ja maksta stardimaks hiljemalt 17.03.2008. a Viive Nõu (tel. 6459563; 56472110) juures, registreerida saab ka kodulehel http://u-klubi.onepagefree.com/?id=1934& või saata andmed e-posti aadressile nommeujula@hot.ee.

 

 

Stardimaks: 40 EEK-i ühe distantsi eest (ujujale, kelle klubi kuulub EUL)

                   60 EEK-i ühe distantsi eest (ujulale, kelle klubi ei kuulu EUL).

Võistlused on individuaalsed. Paremus selgitatakse 13 vanuseklassis eraldi naistele ja meestele.

 

Vanuseklassid:             A  25-29 aasta vanused           H  60-64 aasta vanused

                                   B  30-34 aasta vanused           I  65-69  aasta vanused

                                   C  35-39 aasta vanused           J  70-74 aasta vanused

                                   D  40-44 aasta vanused           K  75-79 aasta vanused

                                   E  45-49 aasta vanused           L  80-84 aasta vanused

                                   F  50-54 aasta vanused           M  85-89 aasta vanused

                                    G  55-59 aasta vanused

 

Teatevõistkonnad:        A  100 aastat ja vanemad        D  200 aastat ja vanemad

                                   B  120 aastat ja vanemad         E  240 aastat ja vanemad

                                   C  160 aastat ja vanemad        F  260  aastat ja vanemad

 

Teatevõistkonnad koostada ühe klubi liikmetest.

 

Vanuseklassi kuuluvust arvestatakse seisuga 31. detsember 2008. a.

 

VÕISTLUSTE KAVA

 

Laupäeval 22. märtsil                                   Pühapäeval 23. märtsil

50 m vabalt N, M                                           50 m rinnuli N, M

50 m selili N, M                                              50 m liblikat N, M

100 m rinnuli N, M                                          100 m vabalt N, M

100 m liblikat N, M                                         100 m selili N, M

100 m kompleksi N, M                                     4x50 m vabalt (sega)

 

Vanuseklasside parimatele diplomid.

 

Seltskondlik koosviibimine laupäeval, 22. märtsil pärast võistlust.

 

KOHTUMISENI VEERAJAL!

 

Tallinna Meisterujumise U-klubi