Meisterujujate kuum kevadhooeg!

Meisterujujate kuum kevadhooaeg!

 

22.-23. märtsil 2008 peeti Nõmme ujulas XXV Tallinna lahtised meisterujumise meistrivõistlused. Meeldivaks üllatuseks olid seekord võistlustel arvukalt esindatud Läti, Soome ja Venemaa klubid ning suurepärane lõpptulemus – neli uut maailmarekordit, üks Euroopa, seitseteist Eesti, kolmteist Venemaa ning viis Läti rekordit.

 

Nädal aega hiljem, Lappeenrantas, viidi läbi Soome lahtised meisterujumise meistrivõistlused. Ka seal esinesid meie ujujad väga edukalt. Kaheksa tipptulemuse parandust kaheksateistkümne meistritiitli kõrval! Edukamad olid U-klubi liikmed Aleksandr Batištšev - seitsmekordne, Peep Kesküla – kuuekordne ja Helle Stukis – viiekordne Soome meister.

 

Aasta algusest on edetabelis on toimunud 55 parandust. Mehed said hakkama 27-ga, naised 22-ga ning teateujumistes oli kuus parandust.

 

Maikuus on oodata huvitavaid võistlusi Vilniuses, Valmieras ja S.‑Peterburis. Seni aga hoiame pöialt meie meisterujujatele ja loodame nende edukale esinemisele Austraalias, Perthis, meisterujujate MM-il.

 

Lisatud on hooaja tulemuste koondtabel: http://u-klubi.onepagefree.com/?id=2080

 

A. Tereštšenkov