Kuus pluss kuus võrdub kaksteist! 10.06.2008

Kuus pluss kuus võrdub kaksteist!

 

Nimelt nii palju parandusi tuli rekorditabelisse kahe viimati peetud võistluste ajal.

 

Traditsioonilist Valmiera võistlust võib nimetada mitteametlikuks Läti-Eesti veteranide maavõistluseks. Tavapäraselt esinduslik Igaunia team oli ka sel korral tasemel. Eesti erinevate klubide 25 liiget üritasid anda endast parimat, kuid seekord õnnestus lõuna-naabritel koondada oma paremik. Tulemuseks oli üle kaheksakümne osaleja, sealhulgas väliskülalised Leedumaalt ja Venemaalt.

 

Lätlased tegid kokku kakskümmend oma riigi rekordiparandust. Meie omad vastasid kuuega, sellega said hakkama Higo Mölder ja Toomas Haggi (mõlemad kaks korda), Aleksandr Batištšev ja Olev Kooskora. Selleks korraks rekordiparanduste seis 20-6 võõrustajate kasuks.

 

Suurepärasel tasemel korraldatav võistlus sunnib juba praegu järgmise aasta kalendris aja reserveerima, et siis sõbrad kaasa kutsuda ja nautida kaunist Läti loodust meeldivas seltskonnas.

 

Tulemused leiate siit: http://u-klubi.onepagefree.com/files/Otraa elpa 08.xls

 

Kuus vaprat, keda ei hirmutanud ei vene karu ega karm piirivalve koos tolliga, said samaga hakkama ka Piiteris. Suurepärased - võistluse organiseerimine, kaasaegne ujumiskeskus, ilm, ekskursioonid ja bankett - aitasid kaasa kuuele rekordisünnile. Helle Stukis alistas kolm oma nimel olevat rekordit, Aleksandr Batištšev parandas kahte ja Aleksei Tereštšenkov – ühe rekordi.

 

Iga start – võit ja preemia!

Nimelt nii käitusid Helle Stukis ja Aleksandr Batištšev, kes said vastavalt neli ja viis kuldmedalit ning ümbriku ümmarguse summaga! Tublilt esinesid ka Lembit Laht - kaks hõbe- ja kaks pronksmedalit, Aksel Luige sai kolm pronksmedalit ja Olav Lukin, kes seekord, piirdus ühe pronksmedaliga.

           

Võistluste tulemused siit

http://www.swimmingmasters.ru./archives/2008/SPbOPEN_2008.pdf

 

 

Aleksei Tereštšenkov