Võidukas "Riia vallutamine"

Kodune ülesanne täidetud
Rigas 2009 Baltic Amber Open Swim Cup'il

U-klubi naases Riiast mitmete individuaalsete võitude ja kokkuvõttes ka klubide karikaga.

Möödunud aastal Leedu Masters Meistrivõistlustel välja käidud idee, korraldada Baltic Amber Masters Open Swimming Cup, on tänaseks ajalugu.

Kaks ja pool kuud võttis aega võistluste korraldajatel, et viia ellu mõte - kutsuda kokku Baltikumi ujumisveteranid grandioossele üritusele. Sama kaua valmistusid meie ujujad ette nendeks võistlusteks nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

„Peatreeneri“ osas esines seekord hr Lembit Laht. Tuleb mainida, et ta sai oma kohustustega suurepäraselt hakkama! Tulemus - on fantastiline! Peakarikas on võidetud!

 

Lisaks U-klubi võidetud 33 medalile püstitati Riias 33 individuaalset ja 8 teateujumise rekordit. Tublisti esinesid võistlustel ka Viimsi Veeklubiklubi ujujad. Nende arvele jäi kuus medalit ja seitse edetabeli parandust.

 

Tublimatest tublimad olid seekord Eve Virkkunen ja Aldo Suurväli, kelle iga start tõi kaasa rekordi püstitamise. Eelnevatest jäid väheke alla Kristiina Arusoo ja Peep Kesküla. Kõik Riias tehtud rekordid leiad siit: http://u-klubi.onepagefree.com/files/Riga.xls

 

Kõikide tulemustega saab tutvuda siit:

http://u-klubi.onepagefree.com/?id=2202

Palju õnne kõigile U-klubi ujujatele, kes selle võidu koju tõid!

 

Vaata ka lätlaste endi uudist selle võistluse kohta (vene keeles)

http://www.chas.lv/win/2009/02/26/s_015.html?r=8&

 

 

Kevadvõistluste voor on lähenemas. Saagem kevadeväsimusest üle ja osalegem aktiivselt võistlustel. Selle aasta suurim „magnet“ – Hispaania Cadiz – on kuue kuu kaugusel.

 

Aleksei