Käesoleva aasta Tallinna XXVI Open Masters võistlustel näidati palju häid tulemusi. Kahe võistluspäeva jooksul püstitati mitu erineva tasemega rekordit. Maailma ja Euroopa rekordite kõrval uuendati võistlustel 31 Eesti rekordit - 23 individuaalaladel ja 8 teateujumistes, ning 6 Läti ja 3 Venemaa rekordit. U-klubi liikmed said hakkama viieteistkümne Edetabeli parandusega individuaalaladel ja parandustega kõikidel teateujumise distantsidel. Tublimatest tublimad olid – Eve Virkkunen ja Lembit Laht, vastavalt – neli ja kolm rekordit individuaalaladel!

 

Võistlustel sündis ka üks ootamatu rekord – üheksateist startijat ei saanud tulemust kirja! Range kohtunikebrigaad tegi oma tööd väga professionaalselt. Viimane aeg oleks meelde tuletad kõik vajaliku nõuded, mis kehtivad ujumisdistantsi kõikide etappide läbimisel.

 

Lõpuks sooviks märkida veel üht omalaadset tulemust. Jaroslav Novitski, Moskva klubi „All Stars“ liikme jaoks, osutus Eesti 54. riigiks, kus ta „teenis“ oma järjekordse, Masters ujumise võistluste medali. Palju õnne!

 

Aleksei

 

Pilte võistlustelt: http://u-klubi.onepagefree.com/?id=1926