Baltic Amber Cup'i karikas U-klubile (täiendatud)

III Baltic Amber Cup'i üldkarika võitis kolmandat korda järjest U-klubi võistkond.

Hoolimata võistluste korraldaja jõupingustest teha U-klubile sel korral võitmine võimatuks, muutes selleks võistlusjuhendit ja võistkonna koosseisu komplekteerimise reegleid, ei õnnestunud korraldajatel halvata U-klubi võistkonna võidutahet ja 12-liikmeline võistkond võttis selle, mille järele nad läksid - üldvõidu karika ja seda juba kolmandat korda järjest.

Võidukasse võistkonda kuulusid Kristiina Arusoo, Lembit Laht, Olav Lukin, Eve-Mai Maurer, Aleksei Tereštšenkov, Aleksandr Batištšev, Mati Haggi, Eve Virkkunen, Merle Vantsi, Tiia Brakmann,  Alar Süüden ja Aksel Luige.  Indiividuaalselt osales võistlustel Eduard Saar. Võistlustel osales kokku 28 võistkonda, nende seas ka USK Tartu meisterujujad.

Võistlusel peeti arvestust punktitabeli alusel, võttes arvesse vanusekoefitsenti. Vanuseklasside järgi arvestust ei peetud. Naiste arvestuses jõudsid 10 parema hulka Eve-Mai Maurer, kes võitis üldarvestuses pronkmedali, Eve Virkkunen (4. koht), Merle Vantsi (7. koht) ja Kristiina Arusoo (10. koht). Meeste 10 parema hulka jõudis seekord vaid Lembit Laht (7. koht).

 


 

Individuaalseid tulemusi:

Naised

400 kompleksi Kristiina Arusoo 6.03,97 (II koht)

50 rinnuli Eve-Mai Maurer 53,98 (II koht)

50 selili Eve Virkkunen 34,23 (I koht)
            Merle Vantsi 38,87 (4. koht)

100 delfiini Kristiina Arusoo 1.15,11 (III koht)

200 rinnuli Eve-Mai Maurer 4.22,22 (I koht)

200 selili Merle Vantsi 3.02,17 (II koht)
              Kristiina Arusoo 2.54,92 (III koht)
            
100 kompleksi Eve Virkkunen 1.13,07 (I koht)

50 vabalt Eve Virkkunen 29,85 (I koht)

50 delfiini Eve Virkkunen 32,53 (I koht)
               Kristiina Arusoo 33,23 (III koht)

100 rinnuli Eve-Mai Maurer 2.03,28 (II koht)

100 selili Merle Vantsi 1.23,85 (I koht)
              Tiia Brakmann 1.44,34 (III koht)

200 delfiini Kristiina Arusoo 2.59,49 (II koht)

200 kompleksi Merle Vantsi 2.57,13 (II koht)


Mehed


400 kompleksi Lembit Laht 6.19,27 (I koht)
                     Aksel Luige 7.12,87 (7. koht)

400 vabalt  Aleksei Tereštšenkov 5.14,90 (9. koht)

50 rinnuli Aleksandr Batištšev 35,14 (I koht)
              Aksel Luige 37,33 (III koht)
              Eduard Saar 38,53 (14. koht)
              Mati Haggi 41,54 (17. koht)

50 selili Alar Süüden 33,70 (8. koht)

100 delfiini Olav Lukin 1.26,95 (III koht)

200 rinnuli Aksel Luige 3.24,02 (6. koht)
                 Aleksei Tereštšenkov 2.59,93 (8. koht)
                 Mati Haggi 3.32,81 (9. koht)

200 selili Alar Süüden 2.43,10 (6. koht)

100 kompleksi Lembit Laht 1.18,85 (4. koht) 

50 vabalt Mati Haggi 32,90 (20. koht)

50 delfiini Olav Lukin 35,65 (7. koht)

100 rinnuli Lembit Laht 1.26,59 (I koht)
               Eduard Saar 1.31,56 (10. koht)
                
100 selili Alar Süüden 1.14,64 (5. koht)

200 delfiini Olav Lukin 3.25,57 (I koht)

200 kompleksi Lembit Laht 2.56,36 (4. koht)

Võistlusprotokolliga saab lähemalt tutvuda siit